Queue Import (9.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Database
te: డేటాబేస్

en: About
te: గురించి
