Queue Import (9.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Host
da: Værtsnavn

en: About
da: Om

en: Migration
da: Migrering
