Queue Import (9.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Host
is: Vél

en: About
is: Um
