Queue Mail (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: mail
et: e-kiri

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
et: E-kirja saatmine ebaõnnestus (saatja %from, saaja %to).
