Queue Mail (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: mail
fr: courriel

en: 1 second | @count seconds
fr[0]: @count seconde
fr[1]: @count secondes

en: Module name
fr: Nom du module

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
fr: Erreur à l'envoi du courriel (de %from à %to).
