Queue Mail (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: mail
nl: e-mail

en: 1 second | @count seconds
nl[0]: 1 seconde
nl[1]: @count seconden

en: Module name
nl: Modulenaam

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
nl: Fout bij het versturen van e-mail (van %from aan %to).
