Queue Mail (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: mail
ro: mesaj

en: 1 second | @count seconds
ro[0]: o secundă
ro[1]: @count secunde
ro[2]: @count de secunde

en: Module name
ro: Numele modulului

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ro: Eroare la trimiterea e-mail-ului (de la %from pentru %to).
