Queue Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: mail
it: e-mail

en: 1 second | @count seconds
it[0]: 1 secondo
it[1]: @count secondi

en: Module name
it: Nome modulo

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
it: Errore durante l'invio di posta (da %from a %to).
