Queue Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: mail
pl: e-mail

en: 1 second | @count seconds
pl[0]: 1 skunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: Module name
pl: Nazwa modułu

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
pl: Podczas próby wysłania e-maila od użytkownika %from do użytkownika %to wystąpił błąd.

en: Queue status
pl: Status kolejki

en: Queue mail
pl: Zakolejkuj maila

en: Modules that send emails
pl: Moduły, które wysyłają maile
