Queue Mail (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: not set
ta: அமைக்கப்படவில்லை

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ta: மின்னஞ்சல் அனுப்புவதில் பிழை (%from லிருந்து %to க்கு).
