Queue Mail (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Mail
et: E-post

en: Testing
et: Testimine

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: not set
et: pole määratud

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
et: E-kirja saatmisel tekkis viga (saatja: %from, saaja %to ning vastamise aadress %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
et: Sa saad <a href=":cron">käivitada cron-i käsitsi</a>.
