Queue Mail (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Mail
ca: Correu

en: seconds
ca: segons

en: Testing
ca: Proves

en: 1 second | @count seconds
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Module name
ca: Nom del mòdul

en: not set
ca: no establert

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
ca: Error enviant correu electrònic (de %from a %to amb resposta a %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
ca: Podeu <a href=":cron">executar manualment el cron</a>.
