Queue Mail (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Mail
da: E-mail

en: seconds
da: sekunder

en: Testing
da: Test

en: 1 second | @count seconds
da[0]: 1 sekund
da[1]: @count sekunder

en: Module name
da: Modulnavn

en: not set
da: ikke sat

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
da: Fejl ved afsendelse af e-mail (fra %from til %to med reply-to %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
da: Du kan <a href=":cron">køre cron manuelt</a>.
