Queue Mail (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Mail
uk: Пошта

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Testing
uk: Тестування

en: 1 second | @count seconds
uk[0]: @count секунда
uk[1]: @count секунди
uk[2]: @count секунд

en: Module name
uk: Назва модуля

en: not set
uk: не задане

en: Queue Mail
uk: Пошта в черзі

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
uk: Помилка надсилання електронного повідомлення (від %from до %to із відповіддю для %reply)

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
uk: Можливо <a href=":cron">запустити крон вручну</a>.
