Queue Mail (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Mail
vi: Thư

en: seconds
vi: giây

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Module name
vi: Tên module
