Queue Mail (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Mail
de: E-Mail

en: seconds
de: Sekunden

en: Testing
de: Testen

en: 1 second | @count seconds
de[0]: 1 Sekunde
de[1]: @count Sekunden

en: Module name
de: Modulname

en: not set
de: nicht gesetzt

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
de: Fehler beim E-Mail-Versand (von %from an %to mit Antwort an %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
de: <a href=":cron">Cron kann manuell ausgeführt werden</a>.
