Queue Mail (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Testing
el: Δοκιμές

en: 1 second | @count seconds
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: Module name
el: Όνομα μονάδας

en: not set
el: μη ορισμένο

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
el: Σφάλμα κατά την αποστολή email (από %from προς %to με απάντηση-προς %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
el: Μπορείτε να <a href=":cron">τρέξετε το cron χειροκίνητα</a>.
