Queue Mail (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Mail
hu: Levél

en: seconds
hu: másodperc

en: Testing
hu: Tesztelés

en: 1 second | @count seconds
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: Module name
hu: Modulnév

en: not set
hu: nincs beállítva

en: Queue status
hu: Várakozási sor állapota

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
hu: Hiba az e-mail küldésekor (feladó: %from címzett: %to viszontválasz cím: %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
hu: Az <a href=":cron">időzítő böngészőből is futtatható</a>.
