Queue Mail (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: seconds
nl: seconden

en: Testing
nl: Tests

en: 1 second | @count seconds
nl[0]: 1 seconde
nl[1]: @count seconden

en: Module name
nl: Modulenaam

en: not set
nl: niet ingesteld

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
nl: Fout bij het versturen van e-mail (van %from naar %to met antwoordadres %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
nl: U kunt <a href=":cron">cron handmatig uitvoeren</a>.
