Queue Mail (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Mail
ro: E-mail

en: seconds
ro: secunde

en: Testing
ro: Testare

en: 1 second | @count seconds
ro[0]: o secundă
ro[1]: @count secunde
ro[2]: @count de secunde

en: Module name
ro: Numele modulului

en: not set
ro: nu este setat

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
ro: Eroare la trimiterea email-ului (de la %from către %to cu răspuns către %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
ro: Puteți <a href=":cron">rula manual cron-ul</a>.
