Queue Mail (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Mail
ru: Почта

en: seconds
ru: секунд

en: Testing
ru: Тестирование

en: 1 second | @count seconds
ru[0]: @count секунда
ru[1]: @count секунды
ru[2]: @count секунд

en: Module name
ru: Название модуля

en: not set
ru: не установлено

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
ru: Ошибка отправки письма (от %from до %to с ответом для to %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
ru: Вы можете <a href=":cron">запустить cron вручную</a>.
