Queue Mail (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Mail
sv: E-post

en: seconds
sv: sekunder

en: Testing
sv: Test

en: 1 second | @count seconds
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: Module name
sv: Modulnamn

en: not set
sv: ej satt

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
sv: Fel vid skickande av e-post (från %from till %to med svar-till %reply).
