Queue Mail (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Mail
fr: Courriel

en: seconds
fr: secondes

en: 1 second | @count seconds
fr[0]: @count seconde
fr[1]: @count secondes

en: Module name
fr: Nom du module

en: not set
fr: non défini

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
fr: Erreur lors de l'envoi du courriel (de %from à %to avec une réponse à (en-tête reply-to) à %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
fr: Vous pouvez <a href=":cron">lancer la tâche planifiée (cron) manuellement</a>.
