Queue Mail (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Mail
pt: E-mail

en: seconds
pt: segundos

en: 1 second | @count seconds
pt[0]: 1 segundo
pt[1]: @count segundos

en: Module name
pt: Nome do módulo

en: not set
pt: não definido

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
pt: Erro ao enviar email (de %from para %to com resposta à %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
pt: Você pode <a href=":cron">executar o cron manualmente</a>.
