Queue Mail (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: seconds
it: secondi

en: 1 second | @count seconds
it[0]: 1 secondo
it[1]: @count secondi

en: Module name
it: Nome modulo

en: not set
it: non impostato

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
it: Errore nell'invio della mail (da %from a %to con rispondi a %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
it: È possibile <a href=":cron">eseguire manualmente cron</a>.
