Queue Mail (8.x-1.6) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Mail
es: Correo

en: seconds
es: segundos

en: 1 second | @count seconds
es[0]: 1 segundo
es[1]: @count segundos

en: Module name
es: Nombre del módulo

en: not set
es: sin establecer

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
es: Error al enviar un correo electrónico (desde %from a %to en respuesta a %reply).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
es: Puede <a href=":cron">ejecutar cron manualmente</a>.
