Queue Mail (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Mail
id: Email

en: 1 second | @count seconds
id[0]: 1 detik
id[1]: @count detik

en: Module name
id: Nama modul

en: not set
id: tidak diatur

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
id: Kesalahan terjadi saat mengirimkan email (from %from to %to dengan reply-to %reply)
