Queue Mail (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Mail
ja: メール

en: seconds
ja: 秒

en: 1 second | @count seconds
ja[0]: 1 秒
ja[1]: @count 秒

en: Module name
ja: モジュール名

en: not set
ja: セットされていません

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
ja: メール送信エラー (差出人: %from 宛先: %to 返信先: %reply)。

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
ja: <a href=":cron">cronを手動で実行</a>
