Queue Mail (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Mail
pt: Correio

en: seconds
pt: segundos

en: 1 second | @count seconds
pt[0]: 1 segundo
pt[1]: @count segundos

en: Module name
pt: Nome do Módulo

en: not set
pt: Não definido

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
pt: Ocorreu um erro no envio do  email(de %from para %to com resposta para %reply).
