Queue Mail (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Mail
tr: Posta

en: seconds
tr: saniye

en: 1 second | @count seconds
tr[0]: 1 saniye
tr[1]: @count saniye

en: Module name
tr: Eklenti adı

en: not set
tr: ayarlanmamış

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
tr: E-posta gönderilirken hata oluştu (%reply yanıtla öğesi ile %from öğesinden %to öğesine).

en: You can <a href=":cron">run cron manually</a>.
tr: Dönemsel görevi <a href=":cron">elle çalıştırabilirsiniz</a>.
