Queue order UI (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
