Queue order UI (8.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Cron
hi: क्रॉन

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
