Queue order UI (8.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Cron
hu: Időzítő

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Weight for @title
hu: @title súlya
