Queue order UI (8.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Cron
ta: க்ரான்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
