Queue order UI (8.x-1.0-rc3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
