Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Configuration
be: Налады

en: Cron
be: Крон

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Weight for @title
be: Вага для @title
