Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bn: ভর

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
