Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
