Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
