Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Cron
fa: کرون

en: Default weight
fa: وزن پیش‌فرض

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Weight for @title
fa: وزن @title
