Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Configuration
he: הגדרות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
