Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
