Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: About
ku: دەربارە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
