Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Configuration
ca: Configuració

en: Default weight
ca: Pes predeterminat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
