Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Default weight
cs: Výchozí hmotnost

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
