Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Weight for @title
id: Bobot @title
