Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
