Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Default weight
nl: Standaardgewicht

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Queues
nl: Wachtrijen

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
