Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Default weight
pl: Domyślna waga

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Queues
pl: Kolejki

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
