Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Default weight
ru: Вес по умолчанию

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Queues
ru: Очереди

en: Weight for @title
ru: Вес @title
